Мої досягнення

 

Мрій! Надихай! Змінюй!

Про мене

Перший урок фізкультури в 2022-2023 навчальному році "Представлення"Найкращий вчитель фізкультури!

03 жовтня 2020 р. у Києві на території


Арки дружби народів відбулася урочиста церемонія нагородження переможців національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, яку щороку проводить громадська спілка «Освіторія».

В номінації «Найкращий вчитель фізкультури», за зайняте почесне 7-ме місце, нагороду отримала вчитель фізкультури Комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради Марич Вікторія Романівна.

Щиро вітаємо Вікторію Романівну!

Традицію відзначати проактивних вчителів, які розвивають спортивні таланти, започаткував проєкт з розвитку спорту серед школярів JuniorZ та його засновник Олександр Педан.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін, яка покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства та підкреслити важливість праці педагогів в Україні. Національну премію заснувала в 2017 році громадська спілка «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

ЗДНМР Інна Рябцун

http://suzirya.at.ua/news/vitannja/2020-10-12-1084

http://suzirya.at.ua/news/vitannja/2020-10-02-1073GLOBAL TEACHER PRIZE JUNIORZ 2020JuniorZ оголосив ТОП-51 вчителів фізкультури 2020 р.
Серед найкращих на 15-й сходинці вчитель фізкультури КЗ ОЗЗСО «Сузір’я» Оріхівської міської ради Марич Вікторія Романівна!

Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія, місія якої – підкреслити важливість праці педагогів в Україні!

 


   


Вітаємо колегу і бажаємо нових успіхів, досягнень і перемог!

ЗДНМР Інна Рябцун

http://suzirya.at.ua/news/vitannja/2020-09-19-1062


НАШІ ПЕРЕМОГИ
Перемога у проекті - це реально!  Вчитель фізичної культури нашого закладу Марич Вікторія Романівна взяла участь у проекті «Посилка успіху». Цей проект організований «Klitschko Foundation» з метою пропагування та створення  належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління. Вікторія Романівна пройшла відбірковий тур і отримала запрошення на участь у тренінгах, які відбувалися на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «КОНЧА-ЗАСПА» з 13-15 травня 2019 року.
    Вікторія Романівна отримала масу позитивних емоцій, безліч неперевершених вражень, нові знайомства,а для нашого освітнього закладу подарунковий сертифікат на спортивний інвентар на суму 8000 гривень.
 Так тримати, Вікторіє!!!


Лауреат 
національної премії    
Global Teacher Prize Ukraine 2019

7 лютого 2019 р. отримала диплом магістра фізичного виховання та спорту!  


Немає коментарів:

Дописати коментар